Wkładki ortopedyczne
 • wkładki supinujące Warszawa

  Wkładki ortopedyczne

  Dowiedz się czym są.

  Formthotics to modelowane termicznie wkładki supinujące, które są stworzone indywidualnie na każdą stopę pacjenta. Można je przekładać między różnymi parami butów.

  O wkładkach Zapisz się

 • wkładki termoplastyczne Warszawa

  Pomoc

  Wkładki pomogą ci w wielu dolegliwościach.

  Płaskostopie podłużne, płaskostopie poprzeczne, haluksy, koślawość stawu skokowego ból kolana, biodra i wiele innych

  Zastosowania Ból pięta i kolana

 • wkładki ortopedyczne warszawa

  Szybkość

  Wkładki termoplastyczne w 30 minut.

  Nasze wkładki dostaną Państwo podczas pierwszej wizyty. Nie musisz martwić się długim czasem oczekiwania i przymiarkami.

  Nasze wkładki Zapisz się

Nasze wkładki ortopedyczne

 • Wkładki ortopedyczne Warszawa Bielany

 • Wkładki termoplastyczne Warszawa

 • Badanie komputerowe stóp Warszawa

 • Leczenie ostrogi piętowej Warszawa

 • Analiza dynamiczna stóp Warszawa

 • wkładki do butów narciarskich Warszawa

 • wkładki na płaskostopie poprzeczne

 • wkładki dla stopy cukrzycowej

 • wkładki dla dzieci Warszawa

Wkładki Ortopedyczne Warszawa

Wkładki Ortopedyczne Warszawa

Jeżeli trafiłeś na tę stronę to znaczy, że szukasz rozwiązania, które poprawiłoby komfort podczas chodzenia lub biegania. W naszym gabinecie możesz liczyć na miłą obsługę oraz profesjonalne usługi. Na początek badanie komputerowe stóp, następnie wykonanie najwyższej jakości wkładek ortopedycznych, a później ich serwisowanie. Tak, tak – serwisujemy wkładki ortopedyczne – modelujemy je wraz z poprawą stanu zdrowia stóp. W związku z tym, klienci, którzy zamawiają u nas wkładki termoplastyczne mogą liczyć na pełną obsługę po sprzedażową. Dla nas liczy się przede wszystkim zdrowie pacjentów. Doskonale wiemy, czego potrzebują Twoje stopy, dlatego zdaj się na nasze 10-letnie doświadczenie.

Kilka zdań o ludzkich stopach

Stopa człowieka to bardzo skomplikowany aparat ruchu, na który składa się 26 kości, 19 mięśni, 33 stawy i aż 100 więzadeł. To one odpowiedzialne są za dźwiganie całego ciężaru ciała w pozycji statycznej oraz w ruchu. Z tego powodu stopy człowieka narażone są na różnego rodzaju urazy (np. skręcenia) i deformacje (np. płaskostopie, haluksy). Nie leczone mogą prowadzić do poważnych konsekwencji uniemożliwiających ruch, a więc także normalne funkcjonowanie w pracy i w gronie najbliższych.

Najlepsze rozwiązanie? Wkładki ortopedyczne!

Duża część deformacji stóp wynika z noszenia źle dobranego obuwia. Bez trudu można znaleźć w sklepach buty, które mają płaskie wkładki fabryczne. Chodzenie w takim obuwiu stanowi bezpośrednie zagrożenie nie tylko dla stóp, ale także stawów skokowych, kolan, a nawet kręgosłupa. W takich sytuacjach absolutnie konieczne są indywidualne wkładki termoplastyczne dopasowane do stopy. Bez nich skazujemy się na powolną deformację, która nie tylko zeszpeci stopy, ale będzie również powodować ich ból.

Wkładki ortopedyczne na zamówienie to także jedyne sensowne rozwiązanie we wczesnym i umiarkowanym stadium deformacji stóp. Nie tylko znacznie poprawiają komfort chodzenia i biegania, ale także pozwalają korygować stopy. Jest to proces długotrwały, podczas którego wkładki termoplastyczne na przestrzeni miesięcy są modelowane przez naszych fizjoterapeutów, by jak najlepiej stabilizowały stopę pacjenta. Tylko w ten sposób klient otrzymuje gwarancję, że wkładki termoplastyczne będą spełniać należycie swoją funkcję.

W naszym gabinecie pomoc znajdą osoby w każdym wieku, zarówno dorośli, jak i dzieci. Mamy również ogromne doświadczenie w wykonywaniu wkładek dla sportowców, zarówno amatorów, jak i zawodowców – piłkarzy, koszykarzy, biegaczy.

Jak przebiega proces dopasowania wkładek do stóp?

Najpierw, na zaawansowanym sprzęcie diagnostycznym wykonujemy specjalistyczne badanie komputerowe stóp, które pozwala nam określić ich stan, rodzaj deformacji i stopień jej zaawansowania. Następnie w ciągu 30 minut wykonujemy wkładki termoplastyczne Formthotics, które są idealnie dopasowane do każdej ze stóp oraz obuwia, w którym mają być noszone. Cały proces, czyli badanie komputerowe stóp, wywiad z pacjentem, aż po wykonanie wkładek przeprowadza jeden i ten sam fizjoterapeuta.
Bez względu na to, na jakie dolegliwości cierpią Twoje stopy, my wykonamy dla nich wkładki, które przyniosą ulgę i wydatnie poprawią czynności ruchowe. Specjalizujemy się w robieniu wkładek dla osób cierpiących na:

płaskostopie poprzeczne
płaskostopie podłużne
halluksy
zapalenie rozścięgna podeszwowego
palce młotkowate
ostroga piętowa
stopa cukrzycowa
oraz wiele innych (więcej w zakładce wkładki ortopedyczne zastosowanie)

Wkładki ortopedyczne Formthotics są to wkładki  najwyższej jakości, dopasowywane termicznie, tzw. wkładki termoplastyczne, które nie tylko hamują proces deformacji, ale również są w stanie skorygować stopy w początkowym stanie deformacji. Kładziemy duży nacisk na edukację naszych klientów, dlatego tak ważne jest, by zgłaszali się do nas jak najwcześniej, gdy problem nie jest jeszcze w stadium zaawansowanym. Wówczas można osiągnąć najlepsze efekty. Wkładki termoplastyczne można w pewnym sensie porównać do aparatu ortodontycznego. Proces korekcji jest przynajmniej tak samo długi, a im wcześniej rozpocznie się korekcję, tym lepiej. Nie oznacza to wcale, że osobom dorosłym wkładki ortopedyczne nie pomogą. Wręcz przeciwnie. Dobrze dobrane wkładki zawsze zahamują postępowanie deformacji i zapobiegną poważniejszym konsekwencjom, takim jak chociażby operacja, która wiąże się z dłuższym unieruchomieniem i żmudną rehabilitacją. Naszym klientom zalecamy serwis wkładek, co 6 miesięcy, abyśmy mogli je przemodelować celem uzyskania jeszcze lepszych efektów korekcji stóp.

Jeżeli podczas chodzenia czujesz dyskomfort, ból w stopach, ból w łydkach, czy kolanach, to koniecznie odwiedź nasz gabinet. Zdiagnozujemy przyczynę i znajdziemy najlepsze rozwiązanie. U nas możesz liczyć na kompleksową pomoc, która obejmuje badanie komputerowe stóp, wykonanie wkładek ortopedycznych, jak również w razie potrzeby fachową Rehabilitacja wad postawy, przeprowadzoną przez fizjoterapeutów z wieloletnim doświadczeniem. Naszym priorytetem jest doprowadzenie Cię do pełnej sprawności – to jest właśnie dewiza Body Move.

Wkładki ortopedyczne Warszawa ul. Twardowska 3
Badanie komputerowe stóp Warszawa