Usuwanie nagniotków Warszawa

Cierpisz na brzydkie, żółtawe, bolesne zgrubienia pojawiające się przeważnie na palcach stóp, które utrudniają chodzenie? To nagniotki, przez wielu nazywane po prostu odciskami. Jeżeli nie chcesz, by problem się pogłębiał odwiedź podologa – lekarza, którego specjalizacją jest pedicure leczniczy i usuwanie nagniotków. Warszawa to miasto, w którym tempo życia jest prawdopodobnie największe w Polsce.

Przemieszczając się codziennie na nogach i z użyciem komunikacji miejskiej, stopy w nieprawidłowym obuwiu narażone są na deformacje i zmiany skórne, które prowadzą z czasem do stanów zapalnych. Musisz po prostu zadbać o swoje stopy.

Usuwanie nagniotków Warszawa

Masz pytanie? Zadzwoń!

Jesteśmy dla Państwa już 10 lat,
dziękujemy za zaufanie!

Usuwanie nagniotków Warszawa

Nagniotki przyczyny powstawania

Najczęstszymi przyczynami powstawania nagniotków jest niewygodne obuwie, przeważnie za ciasne albo zbyt wąskie w palcach. Również zbyt luźne obuwie, w którym stopa się przesuwa w trakcie chodzenia może być przyczyną powstawania nagniotków. Na nagniotki cierpią częściej kobiety niż mężczyźni – z racji tego, że chodzą w butach na wysokim obcasie.

Innym czynnikiem będącym powodem powstawania nagniotków mogą być nieprawidłowości w chodzie lub budowie stóp związane z wadami ortopedycznymi. Na szczęście tego typu przyczynę da się obecnie korygować specjalnie dopasowanymi wkładkami do butów.

Znamy się na tym! Klienci to potwierdzają.

+48 22 300 15 77 Opinie o nas

Nagniotki usuwanie u specjalisty

Gdy moczenie nóg w ciepłej wodzie lub inne domowe sposoby zawodzą w walce z nagniotkami, konieczna jest wizyta u podologa – specjalisty, od chorób stóp. Leczenie nagniotków w profesjonalnym gabinecie zazwyczaj polega na umiejętnym usunięciu całego nagniotka i opatrzeniu pozostałej po nim rany. Do usuwania zmian skórnych na stopach jak odciski, nagniotki, modzele używa się specjalistycznego sprzętu, jak frezarka, a w przypadku większych zmian także skalpela lub dłuta.

Najlepszą i najnowocześniejszą zarazem metodą usuwania nagniotków jest terapia laserem CO2, ponieważ usunięcie jest bezbolesne, sterylne i stopa szybko się goi po zabiegu. Podsumowując, gdy pojawia się nagniotek, modzel lub inna zmiana skórna na stopie, najlepszym rozwiązaniem jest umówienie się na wizytę do dobrego podologa.

Usuwanie nagniotków Warszawa

Umów się na wizytę!

+48 22 300 15 77

Na pewno zainteresują Cię również te artykuły:
Zapraszamy do nas!

Oddział Warszawa

ul. Rydygiera 19 lokal U17, 01-793 Warszawa
Pn-Pt 08:00 – 21:00

Wykonaliśmy już ponad 21 000 wkładek!

W górę
© 2020 r. Wszelkie prawa zastrzeżone.