Wkładki Ortopedyczne termoplastyczne Warszawa

Wkładki ortopedyczne czerwone

Zastosowanie w sporcie wyczynowym i amatorskim, uprawianym w halach i na twardym podłożu oraz w znacznych deformacjach stopy i niestabilnościach dolnego stawu skokowego.

Wkładki ortopedyczne czerwone
Wkładka ortopedyczna niebieska

Wkładka ortopedyczna niebieska

Zastosowanie w leczeniu dzieci i młodzieży, w leczeniu wad chodu, niestabilności dolnego stawu skokowego. Aktywność sportowa – biegi, gry zespołowe. Leczenie dolegliwości bólowych stawu skokowego, zespoły przedniego przedziału, chondromalacja rzepki związana z zaburzeniem osi kończyny i trakcji rzepki. Wkładka ta jest bardziej mięka niż wkładka czerwona. Najpopularniejszy model ze względu na swój profil i komfort użytkowania.

Masz pytanie? Zadzwoń!

Jesteśmy dla Państwa już w 2 miastach,
dziękujemy za zaufanie!

Oddział Warszawa+48 22 300 15 77
Oddział Kraków+48 12 300 48 84
Wkładki  ortopedyczne czarne

Wkładki  ortopedyczne czarne

Zastosowanie w leczeniu dorosłych() ponieważ ma wyższy stopień twardości niż wkładka niebieska, w leczeniu wad chodu, niestabilności dolnego stawu skokowego. Aktywność sportowa – biegi, gry zespołowe. Leczenie dolegliwości bólowych stawu skokowego, zespoły przedniego przedziału, chondromalacja rzepki związana z zaburzeniem osi kończyny i trakcji rzepki, zapalenie kaletki maziowej pod krętarzem większym, dysfunkcja stawu krzyżowo biodrowego.

Wkładka ortopedyczna dual density

Zastosowanie głównie w sporcie Połączenie mocnej korekcji z komfortem użytkowania, czerwona górna część mocno korygująca i podtrzymująca wysklepienie podczas gwałtownych przyspieszeń podczas biegu jak i nagłego hamowania lub zmiany kierunku ruchu, niebieska dolna część miękka bardzo komfortowa i amortyzująca wstrząsy.

Wkładka ortopedyczna dual density

Znamy się na tym! Klienci to potwierdzają.

+48 22 300 15 77 Opinie o nas

Wkładka ortopedyczna zielona sportboot

Wkładka ortopedyczna zielona sportboot

Zastosowanie w obuwiu sportowym bardzo wąskim i świetnie dopasowanym ( piłka halowa, Golf, piłka ręczna)

Wkładka ortopedyczna zielona low voume

Codzienny użytek w obuwiu wyjściowym. Eleganckie pantofle , które są wąskie i płytkie. Wkładka ortopedyczna zastosowana do tego typu obuwia jest w przodostopiu dwukrotnie cieńsza niż reszta wkładek. Jednocześnie ma zachowany profil podtrzymujący wysklepienie stopy.

Wkładka ortopedyczna zielona low voume

Umów się na wizytę!

+48 22 300 15 77

Wkładki ortopedyczne Stop Shock

Wkładki ortopedyczne Stop Shock

Zastosowanie u osób mających duże problemy z kręgosłupem. Wkładka gruba i bardzo miękka , absorbująca wszelkie wstrząsy, świetnie sprawdzająca się u osób z bólem pięty spowodowanym np. ostrogą piętową. Chodząc w tej wkładce ma sie wrażenie ,że spaceruje się po piasku.

Wkładka ortopedyczna różowa dla cukrzyków

Stopa cukrzycowa, ludzie starsi, stopa reumatyczna, żylaki podudzia, stopa drażliwa.

Wkładka ortopedyczna różowa dla cukrzyków
Wkładka ortopedyczna dla dzieci Junior

Wkładka ortopedyczna dla dzieci Junior

Junior Formthotics jest elastyczną, miękką wkładką ortopedyczną / ortezą stopy, skonstruowaną specjalnie dla dzieci. Zadaniem wkładki jest wspomaganie stopy dziecka w utrzymaniu prawidłowego jej położenia w bucie. Junior Formthotics jest dostępny w 4 rozmiarach (J1, J2, J3, J4). Umożliwia to zaopatrzenie tym typem wkładek dzieci w przedziale wiekowym od 3 do 9 lat. Formthotics Junior został stworzony przez międzynarodowy zespół specjalistów dla Foot Science International (Nowa Zelandia), będący częścią Systemu Formthotics, który obejmuje diagnostykę, leczenie i profilaktykę schorzeń narządu ruchu.

Na pewno zainteresują Cię również te artykuły:
Zapraszamy do nas!

Oddział Warszawa

ul. Rydygiera 19 lokal U17, 01-793 Warszawa
Pn-Pt 08:00 – 21:00

Wykonaliśmy już ponad 21 000 wkładek!

W górę
© 2020 r. Wszelkie prawa zastrzeżone.