Wkładki Ortopedyczne termoplastyczne Warszawa

wkładki ortopedyczne Warszawa

Wkładki ortopedyczne  CZERWONE
Zastosowanie w sporcie wyczynowym i amatorskim, uprawianym w halach i na twardym podłożu oraz w znacznych deformacjach stopy i niestabilnościach dolnego stawu skokowego.

wkładki termoplastyczne

Wkładka ortopedyczna NIEBIESKA
Zastosowanie w leczeniu dzieci i młodzieży, w leczeniu wad chodu, niestabilności dolnego stawu skokowego. Aktywność sportowa – biegi, gry zespołowe. Leczenie dolegliwości bólowych stawu skokowego, zespoły przedniego przedziału, chondromalacja rzepki związana z zaburzeniem osi kończyny i trakcji rzepki. Wkładka ta jest bardziej mięka niż wkładka czerwona. Najpopularniejszy model ze względu na swój profil i komfort użytkowania.

wkładki termoplastyczne formthotics

Wkładki  ortopedyczne Czarne
Zastosowanie w leczeniu dorosłych() ponieważ ma wyższy stopień twardości niż wkładka niebieska, w leczeniu wad chodu, niestabilności dolnego stawu skokowego. Aktywność sportowa – biegi, gry zespołowe. Leczenie dolegliwości bólowych stawu skokowego, zespoły przedniego przedziału, chondromalacja rzepki związana z zaburzeniem osi kończyny i trakcji rzepki, zapalenie kaletki maziowej pod krętarzem większym, dysfunkcja stawu krzyżowo biodrowego.

wkładki termoplastyczne formthotics Warszawa

Wkładka ortopedyczna dual density
Zastosowanie głównie w sporcie Połączenie mocnej korekcji z komfortem użytkowania, czerwona górna część mocno korygująca i podtrzymująca wysklepienie podczas gwałtownych przyspieszeń podczas biegu jak i nagłego hamowania lub zmiany kierunku ruchu, niebieska dolna część miękka bardzo komfortowa i amortyzująca wstrząsy.

wkładki formthotics

Wkładka ortopedyczna ZIELONA sportboot
Zastosowanie w obuwiu sportowym bardzo wąskim i swietnie dopasowanym ( piłka halowa, Golf, piłka ręczna)

wkładki do butów narciarskich Warszawa

Wkładka ortopedyczna zielona low voume
Codzienny użytek w obuwiu wyjściowym. Eleganckie pantofle , które są wąskie i płytkie. Wkładka zastosowana do tego typu obuwia jest w przodostopiu dwukrotnie cieńsza niż reszta wkładek. Jednocześnie ma zachowany profil podtrzymujący wysklepienie stopy.

wkładki na halluksy Warszawa

Wkładki ortopedyczne Stop Shock
Zastosowanie u osób mających duże problemy z kręgosłupem. Wkładka gruba i bardzo miękka , absorbująca wszelkie wstrząsy, świetnie sprawdzająca się u osób z bólem pięty spowodowanym np. ostrogą piętową. Chodząc w tej wkładce ma sie wrażenie ,że spaceruje się po piasku.

Wkładki na stopę cukrzycową Warszawa

Wkładka ortopedyczna różowa dla cukrzyków
Stopa cukrzycowa, ludzie starsi, stopa reumatyczna, żylaki podudzia, stopa drażliwa .

Wkładki dla dzieci Warszawa

Wkładka ortopedyczna dla dzieci Junior
Junior Formthotics jest elastyczną, miekką wkładką ortopedyczną / ortezą stopy, skonstruowaną specjalnie dla dzieci. Zadaniem wkładki jest wspomaganie stopy dziecka w utrzymaniu prawidłowego jej położenia w bucie. Junior Formthotics jest dostępny w 4 rozmiarach (J1, J2, J3, J4). Umożliwia to zaopatrzenie tym typem wkładek dzieci w przedziale wiekowym od 3 do 9 lat. Formthotics Junior został stworzony przez międzynarodowy zespół specjalistów dla Foot Science International (Nowa Zelandia), będący częścią Systemu Formthotics, który obejmuje diagnostykę, leczenie i profilaktykę schorzeń narządu ruchu.