Wkładki ortopedyczne

Serwis wkładek termoplastycznych Formthotics

Formthotics - wkładki ortopedyczne

Wykonywane przez nas wkładki ortopedyczne, można regularnie serwisować, przez co jesteśmy niedoścignionym wzorem dla innych firm z branży. Dlaczego serwisowanie wkładek jest takie istotne? Przede wszystkim dlatego, że niektóre elementy szybciej się zużywają i trzeba je zastępować nowymi. Wszystko po to, by umożliwić jak najlepszą korekcje stóp. Wizyta w naszym gabinecie raz na kilka miesięcy powinna w zupełności wystarczyć. Po nasze wkładki ortopedyczne powinny sięgać zarówno dzieci, jak i dorośli.

Formthotics - wkładki ortopedyczne

Gwarantujemy, że nosząc wkładki termoplastyczne Formthotics deformacja stóp nie będzie się pogłębiać, a w przypadku, gdy zmiany nie są zaawansowane, będzie możliwa ich korekta. Oczywiście poprawa nie nastąpi z dnia na dzień. Korekcja to proces, który trwa miesiącami, a czasem latami, dlatego poza wykonywaniem wkładek prowadzimy również ich serwis. Jesteśmy prawdopodobnie jedyną taką firmą na rynku, która poza zrobieniem wkładek zajmuje się ich obsługą po sprzedażową.

Całym procesem korekcji, na który składa się komputerowe badanie stóp, wkładki ortopedyczne oraz serwis zajmuje się ten sam fizjoterapeuta. W przeciwieństwie do konkurencji nie zlecamy wykonania wkładek firmom zewnętrznym, tylko robimy je sami, oszczędzając przy tym czas klienta i dając gwarancję, że wkładki ortopedyczne będą idealnie dopasowane do stopy oraz obuwia i będą stanowiły doskonałą stabilizację podczas chodzenia.

Masz pytanie?
Zadzwoń!

Oddział Warszawa
Oddział Kraków
Formthotics - wkładki ortopedyczne

Zakupione u nas wkładki ortopedyczne dopasowane są do stanu stóp zdiagnozowanego podczas pierwszego, specjalistycznego badania. W miarę upływu czasu, wraz z pokonywaniem kolejnych kilometrów stopa powoli będzie wracać do prawidłowego stanu.

W związku z tym, że korekcja przynosi stopniowe efekty, modelujemy wkładki termoplastyczne w oparciu o ostatnie komputerowe badanie stóp. W ten sposób jesteśmy w stanie perfekcyjnie przemodelować wkładki ortopedyczne do aktualnego stanu w jakim znajdują się stopy. Wkładki termoplastyczne korygujemy specjalnymi klinami  samoprzylepnymi , które można w dowolnym momencie przesunąć – odkleić i wkleić w inne miejsce – lub zastąpić nowymi, gdy stare są już zniszczone i nie mają odpowiedniej grubości.

Wkładki ortopedyczne
Formthotics - wkładki ortopedyczne

Pacjentom, których „prowadzimy” zalecamy wizyty w naszym serwisie co 6 miesięcy, aby na bieżąco obserwować zmiany i ewentualnie korygować wkładki ortopedyczne. Podczas takiej wizyty wykonujemy każdorazowo komputerowe badanie stóp, aby lepiej dopasować wkładkę do aktualnego stanu stopy, oraz pokazać klientowi różnicę, którą udało się wypracować od ostatniej wizyty. Podchodzimy do tematu niezwykle profesjonalnie, ponieważ najważniejsze są dla nas efekty, które bezpośrednio przekładają się na sprawność ruchową i zadowolenie klientów.

My nie robimy wkładek na kilka lat, które tak naprawdę nic nie dają, bo pomagają tylko w początkowej fazie, a później są bezużyteczne, a wręcz blokują dalszą korekcję. Nasze wkładki „pracują” po to, aby możliwie w jak największym stopniu skorygować deformacje stóp. Nam zależy na Twoim zdrowiu od pierwszego spotkania – to nas odróżnia od konkurencji. Zaufało nam już tysiące klientów, zaopatrujemy w sportowe wkładki termoplastyczne także zawodowych piłkarzy i maratończyków. Tobie też pomożemy – zapraszamy do Body Move po wkładki ortopedyczne: Warszawa, ul. Rydygiera 19 lok U17. Do zobaczenia!