Buty ortopedyczne Dr Komfort

Wkładki dla biegaczy Warszawa

Wkładki dla biegaczy

Biegasz? To świetnie! Kupiłeś profesjonalne obuwie sportowe? Super. Czy wiesz jednak, że Twoje bieganie może być bardziej komfortowe, a wyniki lepsze? Nawet w profesjonalnym obuwiu za kilkaset złotych fabryczne wkładki są nic nie warte! Ludzkie stopy różnią się od siebie – każda jest inna, dlatego dla każdej z nich potrzebna jest osobno wymodelowana wkładka.

Masz pytanie?
Zadzwoń!

Oddział Warszawa
Oddział Kraków

Specjalizujemy się w robieniu idealnie dopasowanych wkładek ortopedycznych dla biegaczy. Mamy pod opieką ponad 400 maratończyków, w tym Mariusza Giżyńskiego, polskiego maratończyka z rekordem życiowym 2h.11min.20sek ! Tacy ludzie stale szukają możliwości poprawy swoich wyników nie tylko na zawodach, ale też w trakcie przygotowań.

 

Potrzebują doskonałego sprzętu, który pozwoli im z siebie jeszcze więcej „wykrzesać” pomiędzy linią startu, a metą. Jesteśmy jedyną firmą na rynku, która robi wkładki dla biegaczy do butów startowych! Tylko my jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby zawodowych biegaczy.

Numerem 1. wśród biegaczy są modelowane przez nas wkładki Formthotics Dual Density, które ważą jedynie 19 gramów! Te termoplastyczne wkładki ortopedyczne składają się z dwóch warstw:

  • Niebieskiej – korekcyjnej, która posiada wszelkie niezbędne wcięcia oraz wypukłości zapewniające prawidłową biomechanikę stawu skokowego w trakcie biegu.
  • Różowej – amortyzującej, zaprojektowanej z myślą o osobach biegających po twardym podłożu jak asfalt. Zapewnia duży komfort, minimalizuje wstrząsy, chroniąc tym samym stawy przed przeciążeniami i kontuzjami.

To, co odróżnia nasze wkładki ortopedyczne dla biegaczy od innych wkładek to fakt, że nasze wkładki termoplastyczne można ciągle modyfikować, udoskonalać celem osiągnięcia optymalnych rezultatów, wymieniać zużywające się elementy – po prostu je serwisować. Warto dodać, że od samego początku, czyli pierwszej wizyty, w trakcie której wykonujemy komputerowe badanie stóp, aż po efekt końcowy czyli perfekcyjnie dopasowane wkładki ortopedyczne – pacjenta „prowadzi ta sama osoba” – doświadczony mgr fizjoterapii z wieloletnim doświadczeniem.

Wkładki dla biegaczy
  • są niezwykle wygodne i lekkie – ważą zaledwie 19 g!
  • minimalizują wstrząsy chroniąc tym samym stawy, ścięgna i kręgosłup
  • optymalizują rozkład nacisków na podłoże
  • są higieniczne i łatwe w czyszczeniu
  • można je przekładać z butów do butów

Kupując buty do biegania

Formthotics - wkładki ortopedyczne

W sklepie można je dobrać jedynie pod kątem długości, amortyzacji, rodzaju podłoża po którym będziemy biegać, czy też ulubionej marki. Nie ma natomiast możliwości wybrania butów, których fabryczne wkładki skorygują nieprawidłowości stóp pod kątem budowy anatomicznej!

Wkładki dla pronatorów czy supinatorów też nic nie dają!

Buty ortopedyczne Dr Komfort

Masz pytanie?
Zadzwoń!

Oddział Warszawa
Oddział Kraków

Tylko indywidualnie dopasowane wkładki ortopedyczne dla biegaczy gwarantują, że ciężar ciała będzie się prawidłowo rozkładać podczas biegu.

 

 

 

 

Wkładki supinujące

Najpierw badanie komputerowe stóp

Zanim wykonamy dla Ciebie termoplastyczne wkładki ortopedyczne zrobimy badanie komputerowe stóp, które pozwoli nam dokładnie je przeanalizować. Na podstawie wyników będziemy mogli wymodelować dla Ciebie idealnie dopasowane wkładki ortopedyczne.

Bez względu na to, czy biegasz amatorsko 5-10 km tygodniowo, czy jesteś zawodowym biegaczem, możemy Ci pomóc poprawić wyniki i zwiększyć komfort w trakcie biegu. Zadzwoń do nas lub napisz, a my zrobimy resztę – wyjedziesz od nas bardzo zadowolony niosąc w ręku profesjonalne wkładki dla biegaczy.

Formthotics - wkładki ortopedyczne

Poczyń ostatni krok!

Wkładki dla biegaczy