Wkładki

Wkładki Ortopedyczne termoplastyczne Warszawa

Formthotics - wkładki ortopedyczne

Wkładki ortopedyczne czerwone

Zastosowanie w sporcie wyczynowym i amatorskim, uprawianym w halach i na twardym podłożu oraz w znacznych deformacjach stopy i niestabilnościach dolnego stawu skokowego.

 

Wkładki ortopedyczne
Formthotics - wkładki ortopedyczne

Wkładka ortopedyczna niebieska

Zastosowanie w leczeniu dzieci i młodzieży, w leczeniu wad chodu, niestabilności dolnego stawu skokowego. Aktywność sportowa – biegi, gry zespołowe. Leczenie dolegliwości bólowych stawu skokowego, zespoły przedniego przedziału, chondromalacja rzepki związana z zaburzeniem osi kończyny i trakcji rzepki. Wkładka ta jest bardziej mięka niż wkładka czerwona. Najpopularniejszy model ze względu na swój profil i komfort użytkowania.

Wkładki ortopedyczne

Masz pytanie?
Zadzwoń!

Oddział Warszawa
Oddział Kraków
Formthotics - wkładki ortopedyczne

Zastosowanie w leczeniu dorosłych() ponieważ ma wyższy stopień twardości niż wkładka niebieska, w leczeniu wad chodu, niestabilności dolnego stawu skokowego. Aktywność sportowa – biegi, gry zespołowe. Leczenie dolegliwości bólowych stawu skokowego, zespoły przedniego przedziału, chondromalacja rzepki związana z zaburzeniem osi kończyny i trakcji rzepki, zapalenie kaletki maziowej pod krętarzem większym, dysfunkcja stawu krzyżowo biodrowego.

Wkładki
Formthotics - wkładki ortopedyczne

Wkładka ortopedyczna dual density

Zastosowanie głównie w sporcie Połączenie mocnej korekcji z komfortem użytkowania, czerwona górna część mocno korygująca i podtrzymująca wysklepienie podczas gwałtownych przyspieszeń podczas biegu jak i nagłego hamowania lub zmiany kierunku ruchu, niebieska dolna część miękka bardzo komfortowa i amortyzująca wstrząsy.

Wkładki ortopedyczne

Zastosowanie w obuwiu sportowym bardzo wąskim i świetnie dopasowanym ( piłka halowa, Golf, piłka ręczna)

Wkładki ortopedyczne

Wkładka ortopedyczna zielona low voume

Codzienny użytek w obuwiu wyjściowym. Eleganckie pantofle , które są wąskie i płytkie. Wkładka ortopedyczna zastosowana do tego typu obuwia jest w przodostopiu dwukrotnie cieńsza niż reszta wkładek. Jednocześnie ma zachowany profil podtrzymujący wysklepienie stopy.

Wkładki ortopedyczne

Masz pytanie?
Zadzwoń!

Oddział Warszawa
Oddział Kraków

Zastosowanie u osób mających duże problemy z kręgosłupem. Wkładka gruba i bardzo miękka , absorbująca wszelkie wstrząsy, świetnie sprawdzająca się u osób z bólem pięty spowodowanym np. ostrogą piętową. Chodząc w tej wkładce ma sie wrażenie ,że spaceruje się po piasku.

Wkładki ortopedyczne

Wkładka ortopedyczna różowa dla cukrzyków

Stopa cukrzycowa, ludzie starsi, stopa reumatyczna, żylaki podudzia, stopa drażliwa.

Wkładki ortopedyczne

Junior Formthotics jest elastyczną, miękką wkładką ortopedyczną / ortezą stopy, skonstruowaną specjalnie dla dzieci. Zadaniem wkładki jest wspomaganie stopy dziecka w utrzymaniu prawidłowego jej położenia w bucie. Junior Formthotics jest dostępny w 4 rozmiarach (J1, J2, J3, J4). Umożliwia to zaopatrzenie tym typem wkładek dzieci w przedziale wiekowym od 3 do 9 lat. Formthotics Junior został stworzony przez międzynarodowy zespół specjalistów dla Foot Science International (Nowa Zelandia), będący częścią Systemu Formthotics, który obejmuje diagnostykę, leczenie i profilaktykę schorzeń narządu ruchu.

Wkładki ortopedyczne